Piękno i elegancja

Te dwa słowa najlepiej określają styl naszych prac

 

Takie też są nasze fotografie i wszystkie oferowane przez nas produkty. Nie znajdziecie w nich krzykliwych zdobień, przerostu formy nad treścią. Liczy się piękny kadr, delikatnie podkreślony przez odpowiednią obróbkę, a przede wszystkim na pierwszym miejscu są uczucia. To, co ulotne, nieuchwytne. To jest prawdziwa magia fotografii.

Od zawsze towarzyszyły nam różne rodzaje sztuk pięknych. Muzyka, malarstwo, grafika, ale to jednak fotografia stała się tą, która w końcu zdominowała nasze życie. Być może dlatego, że zawsze lubiliśmy uwieczniać ważne dla nas chwile. Podróże, rodzinne spotkania, dzieci, które tak szybko rosły…

Lubimy poznawać nowych ludzi i pracować z nimi. Odkrywać ich piękno i dzielić z nimi szczęśliwe chwile zatrzymując je w kadrach i nadając im oprawę, której są warte.

Chcemy dać Wam możliwość posiadania pięknych wspomnień, które pod postacią profesjonalnie wykonanych zdjęć w pięknym albumie lub ramie, zostaną w Waszych rodzinach na pokolenia i mimo upływu czasu wciąż będą zachwycać.

Dziękujemy, że zajrzeliście na naszą stronę i zapraszamy Was do współpracy.

 
Jeżeli ktoś szuka człowieka – profesjonalisty w 100%, który upamiętni imprezę w sposób mistrzowski – to ja widzę tylko jednego kandydata. Profesjonalizm, nieszablonowość, wysoka kultura osobista, i “dobre oko”. Efekt: udane, niepowtarzalne magiczne zdjęcia + fenomenalne wydruki. WIELKA KLASA !!!
Karolina i Michał Wojkowscy
Zdjęcia przepiękne! Album – przygotowany z pełnym profesjonalizmem i wielkim smakiem. Jesteście prawdziwymi artystami w swoim fachu. Będziemy Was polecać wszystkim!
Sylwia i Rafał Rusinowicz
Jesteśmy ZACHWYCENI! Wspaniałe fotografie, oddające całe piękno tych najważniejszych chwil. Za każdym razem oglądamy je z prawdziwą przyjemnością. Dziękujemy!
Karolina i Maciek Detka
Dzięki Waszym fotografiom mamy piękne wspomnienia. Dziękujemy za te zatrzymane w kadrach momenty, które czasami umykają w pędzie codzienności.
Ewelina i Dominik Rusinowicz
Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia z Naszego Wesela. Profesjonalna i miła obsługa całej uroczystości. Polecamy!!
Pavla i Dawid Wojtyna